Poppy field

Poppy field

Osunčana voda

                                         Znamo kako je voda najzdravije piće i da je trebamo piti u dovoljnim količinama. Ali nije svaka voda ista, odnosno zdrava. Voda je po svom kemijskom sastavu H2O. Tako su nas učili u školi. Ali kad bi takvu vodu pili, zar to ne bi bila samo destilirana voda i ništa više. Ipak voda koju pijemo ima i svoje dodatke. To ovisi odakle je voda koju pijemo. Je li to voda direktno s izvora; iz bunara; da li je to voda iz slavine; ili pak flaširana voda.
Voda iz slavine ima najviše dodataka. Osim što sadrži minerale koje je donijela sa sobom u vodovod, nju se dodatno sterilizira s klorom (u našoj domovini) protiv bakterija. Zatim svojim putom do naših domova još pokupi i nešto teških metala iz cijevi kojima prolazi. Takvu vodu pije većina građana naše domovine.Najviše materijala koji dolazi s takvom vodom je vapnenac. A vapnenac obiluje kalcijem. Zašto nam onda kazuju da trebamo piti više kalcija, kad je voda koju pijemo uglavnom tvrda ili polu-tvrda? Zašto uopće postoji osteoporoza? Nema razloga. U našoj je vodi toliko kalcija da boli glava. Razlog je pak neki drugi.
Dapače, trebalo bi izbjegavati vodu koja obiluje sa puno minerala, jer takvu vodu zovemo "tvrda" voda. Trebalo bi izbjegavati i "polu-tvrdu" vodu.
Zašto?
U tome i jest "kvaka".
Nikakva korist od kalcija i ostalih minerala iz vode. Samo šteta.
Zato jer sadržaj iz vode naš organizam ne može upotrijebiti za građu kostiju i tkiva. Jer u tom materijalu nema života i naš ga organizam ne prepoznaje.
Zato toliko ukočenosti mišića, zglobova, kostiju i zakrčenosti krvnih sudova pa i osteoporoze.
Naš organizam prepoznaje samo ono što je živo, samo žive minerale i vitamine. Živo uzima, mrtvo odbacuje. Najviše odbacuje kroz mokraću i stolicu, a ostalo gdje stigne pa se nakuplja u organizmu; i eto ti kamenca.
Netko je rekao "Život samo nastaje iz života".
Jedino su biljke sposobne iz zemlje uzeti nežive tvari i dati im život, a za nas tako potrebne vitamine, minerale i enzime.

Zaključak:

Tko ima izvor vode u svojoj blizini je najsretniji.
Bunar ili gustirna je isto dobar izbor, jer takva voda je meka voda i u njoj ne bi trebalo biti klora i teških metala.
Flaširana voda - svakako ne , jer to je mrtva, ustajala voda, a za koju se ne zna gdje je punjena.
Gradska voda iz slavine po meni je bolja od flaširane jer ona bar protječe. Ali voda iz slavine nema dobru energiju, jer joj cijevi deformiraju strukturu.
Destilirana voda je bolji izbor od gradske jer je čista. Ali bi trebali imati svoj destilator i sami se baviti s proizvodnjom iste. Destilator je jako skup pa tko voli - nek izvoli.

Savjet:

Vodu koju ja koristim je polu-tvrda pa kad je pijem osjetim kako mi zapinje u ustima, a uz to mi smrdi klor, naročito za kišnih dana. Što dakle činim.
Tu istu vodu svakog jutra napunim u jednolitarske staklene boce, začepim ih (bolje plutom) i ostavim ih vani cijelog dana na svjetlu. Poželjno je boce ostaviti na suncu. Sunce vodu energizira i ponovno oživi. Učini je izvanredno pitkom i ukusnom. Zatim u sumrak vodu maknem sa svjetla i prelijem je u veći ovalni bokal. Još uvijek je ne pijem. Ta voda čeka za sutrašnji dan. Preko noći se ona dodatno stabilizira u bokalu, a ostatak klora tijekom noći ispari (klor je hlapljiv).
Takvu vodu pijem tijekom cijelog dana, a ako je ostane s njom ili zalijem cvijeće ili je prolijem. Postupak se ponavlja.

Osim što je takva voda, ja je zovem osunčana voda, odlična za piće, ujedno je dobra i za zdravlje jer Sunce čini čuda za naš organizam. Još ako ispod bokala u kojem vam stoji voda stavite podložak na kojem će te napisati nešto afirmativno, kao na primjer: ljubav, mir, zdravlje, radost..., ona će dobiti još i predivnu strukturu koja će vas početi mijenjati. Voda pamti.

Čim se ujutro probudim popijem dvije čaše takve vode natašte. Voda čini svoje, tj. ispire unutarnje organe i čisti organizam. Pospješuje probavu i izlučivanje. Zatim nakon pola sata još popijem prirodni sok koje za to vrijeme načinim. Pustim još pola sata da se sok probavi i onda doručkujem. 
To je zdrav početak dana.


Voda se može sunčati i za oblačna vremena jer poznato je da sunčevo zračenje prodire i kroz oblake.


Ovdje je konačni proizvod. Primjetit će te Cd podložak s napisanom informacijom. Još bolji je orgonitni podložak.













1 komentar:

  1. imam pitanje.da li vaša osunčana voda ima metalni okus? moja svaki puta. ne znam što to znači ali voda koju u plavoj boci izložim suncu nema taj okus. unaprijed hvala
    lp
    andreja

    OdgovoriIzbriši